fc0dd836-7227-11e7-9573-784f436738f0-1-2800x1400-1541664005.jpg h1.jpg shirtsimac.JPG

JA1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Wilfried Essing
Trainer Melle Hernaus
Coach Wilfried Essing
Manager Bart Amendt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Basko JA1 Mierlo JA1 16:15
Concordia JA1 Delta Venlo JA1 17:35
Gemert JA1 Den Bosch JA3 15:45
Oedenrode JA1 HOD JA1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delta Venlo JA1 13 33 10 3 0
2 Den Bosch JA3 13 26 8 2 3
3 Mierlo JA1 13 20 6 2 5
4 HOD JA1 13 19 6 1 6
5 Gemert JA1 13 19 5 4 4
6 Basko JA1 13 16 5 1 7
7 Concordia JA1 13 11 3 2 8
8 Oedenrode JA1 13 4 1 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 jun HC Mierlo JA1 16:15 thuis - Simac veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Gemert JA1 HOD JA1 4-2
Den Bosch JA3 Delta Venlo JA1 3-3
Oedenrode JA1 Mierlo JA1 1-2
MAANDAG 8 NOVEMBER 2021
Basko JA1 Concordia JA1 3-0
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Delta Venlo JA1 Basko JA1 4-2
Concordia JA1 Oedenrode JA1 3-1
HOD JA1 Den Bosch JA3 1-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Oedenrode JA1 Basko JA1 2-1
HOD JA1 Delta Venlo JA1 0-2
Gemert JA1 Concordia JA1 3-3
Den Bosch JA3 Mierlo JA1 2-2
MAANDAG 22 NOVEMBER 2021
Mierlo JA1 Gemert JA1 2-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Concordia JA1 Den Bosch JA3 4-6
Mierlo JA1 HOD JA1 3-1
Delta Venlo JA1 Oedenrode JA1 4-0
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Mierlo JA1 Delta Venlo JA1 5-5
HOD JA1 Concordia JA1 7-0
Den Bosch JA3 Basko JA1 6-0
Gemert JA1 Oedenrode JA1 2-1
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Basko JA1 Gemert JA1 1-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Gemert JA1 Delta Venlo JA1 2-3
Concordia JA1 Mierlo JA1 0-5
Oedenrode JA1 Den Bosch JA3 1-2
Basko JA1 HOD JA1 0-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Delta Venlo JA1 Concordia JA1 7-2
Den Bosch JA3 Gemert JA1 5-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
Concordia JA1 Basko JA1 2-2
Delta Venlo JA1 Den Bosch JA3 4-3
Mierlo JA1 Oedenrode JA1 2-0
HOD JA1 Gemert JA1 4-4
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Oedenrode JA1 Concordia JA1 1-5
Gemert JA1 Mierlo JA1 3-1
Basko JA1 Delta Venlo JA1 1-2
Den Bosch JA3 HOD JA1 1-4
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Mierlo JA1 Den Bosch JA3 4-1
Concordia JA1 Gemert JA1 2-5
Basko JA1 Oedenrode JA1 2-1
Delta Venlo JA1 HOD JA1 3-1
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Mierlo JA1 Basko JA1 2-4
HOD JA1 Oedenrode JA1 4-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Den Bosch JA3 Concordia JA1 5-3
Gemert JA1 Basko JA1 2-4
Oedenrode JA1 Delta Venlo JA1 1-3
HOD JA1 Mierlo JA1 3-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Concordia JA1 HOD JA1 0-4
Oedenrode JA1 Gemert JA1 2-2
Basko JA1 Den Bosch JA3 1-5
Delta Venlo JA1 Mierlo JA1 7-3
ZATERDAG 21 MEI 2022
Delta Venlo JA1 Gemert JA1 3-3
Den Bosch JA3 Oedenrode JA1 4-0
Mierlo JA1 Concordia JA1 3-4
HOD JA1 Basko JA1 1-2